*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

Chocenfes Çikolata,büyümeyi hızlandırmak amacıyla bayilik vermektedir

Misafir Üye-
Franchise Veriyor

www.chocenfes.com

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,
"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

*Chocenfes Çikolata, bayiliklerle, bu mükemmel meyveli çikolata sanatı deneyimlerinden daha çok tüketiciyi faydalandıracak.

Chocenfes çikolata 2009 yılında kuruldu. Amacı, tüketicilere farklı lezzetler sunmak oldu. Chocenfes Çikolata kurumsal bir firmadır. Tüketicilere meyveli çikolata tarzında ürünler sunmaktadır. Ürünleri, hijyenik ortamlarda, teknolojiden faydalanılarak ve tecrübeli çalışanları ile birlikte üretmektedir. Sıcak çikolata, yıldız külahlı taze meyveli dondurma, çıtır külah üzeri çikolatalı dondurma, külahta taze meyve, sıcak çikolata ve fındık, özel üretim olarak Waffle, Cup dondurma ve içeceklerimiz beğenilmektedir. Yurt içinde çeşitli illerde 5 adet iş yeri bulunmaktadır. Chocenfes Çikolata, bu mükemmel meyveli çikolata sanatı deneyimlerinden daha çok tüketicinin faydalanması, büyümeyi hızlandırmak amacıyla bayilikler vermektedir.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak