*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

Elektrik tarifelerine zam gelse de, sözleşme süresi boyunca Aktif Enerji Birim Fiyatını 20,5 Krş/kWh olarak sabitliyoruz. Bütçemizde uzun süreli bir stabilite sağlamak için oluşturduğumuz bu tarife paketi ile artık zam endişenizi ortadan tamamen kaldırıyoruz.

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Direkt Enerji markası ile piyasada faaliyet gösteren Asya Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş., Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından verilmiş ETS/2964-1/1761 numaralı lisansı ile 28/12/2010 tarihinden bu yana serbest tüketicilere indirimli elektrik tedariki sağlayan şirketimiz, liberalleşen Türkiye Elektrik Piyasası’nda yükselen bir değerdir.

 

Sağlam sermaye yapısı, uzman kadrosu, satış öncesi ve sonrasında abonelerine sağladığı kaliteli ve şeffaf hizmet esaslarıyla Direkt Enerji sektöründe fark yaratmayı hedeflemektedir.

 

Misafir Üye-
Bayilik

www.direktenerji.com.tr

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,
"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak