*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

Boyut Güvenlik Teknolojilerinin ülke genelinde bulunan yaygın bayi ağı sayesinde tüm Türkiye'de güvenlik sistemleri cihazları kiralama hizmeti verilmektedir.

 

X Ray cihazları Kiralamaları, Kapı Dedektörleri, Akordiyon Bariyer ve Telsiz Kiralama Hizmetleri!

*Boyut Güvenlik Teknolojileri; 16 yıllık sektör deneyimi ile elektronik güvenlik ve kontrol sistemleri konusunda faaliyet gösteren ülkemizin önde gelen proje firmalarından biridir.

 

Boyut Güvenlik; tüm elektronik güvenlik çözümlerini tek çatı altında toplayabilen ve ihtiyaç duyulan her alanda müşterilerine bu çözümleri sunabilen ürün altyapısına sahiptir.

 

Boyut Güvenlik Teknolojileri; profesyonel proje ekibi ile keşif aşamasında güvenlikten ödün vermeden, müşterilerinin de fikir ve isteklerini dikkate alarak en doğru projeyi ve alternatif çözümleri sunmaktadır. Her biri konusunda eğitim almış uzman teknik kadrosu ile en doğru şekilde projeyi uygulamakta ve satış sonrası tüm hizmetleri en hızlı sürede sağlayarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.

 

X-Ray Cihazı Bayilik

 

Türkiye’nin güvenlik sistemleri ithalatçı firması Boyut Güvenlik Teknolojileri Türkiye genelinde X-ray cihazları, Kapı dedektörleri ve ilgili yan ürünlerinin bayiliğini vermeye devam ediyor.

 

Güvenlik sektörüne ilgi duyanlar veya hali hazırda bu sektörde olup işini büyütmek isteyenler için avantajlı bir yatırım fırsatı.

 

Güvenlik sistemlerine ve cihazlarına talebin arttığı bu dönemde sizde kazançlı işe doğru bir yatırım yapın. Hemen aşağıdaki formu doldurun sizi biz arayalım!

 

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak