*Bayilik-Franchise-Acentelik almak isteyenlerle, verenlerin
buluşma noktası

Bu proje kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma
Derneği tarafından desteklenmektedir.

 

 

 

Bayilik- Franchise veya Acente açmak için, bu sayfada yer alan ilgili şirket haberlerini okuyun. Sonra, alt bölümde bulunan, sayfa içindeki ilgili şirket web adreslerine tıklayarak, inceleyin, fikriniz olsun. Bundan sonra şirket yöneticileri ile temasa geçebilirsiniz. Biz size hizmet etmek için kurulmuş bir danışmanlık-tavsiye şirketi olduğumuzdan,   sayfalarımızda yer alan iletişim formunu doldurarak, "gönder" butonuna basmak suretiyle  www.iskuralim.com
e-posta adresi olan iskuralim@yahoo.com adresinden  de bize  başvurmuş olacaksınız.
Uzmanlarımız, en kısa sürede size ücretsiz danışmanlık yapacaktır.

Misafir Üye-

www.sadeorganik.com.tr

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,
"değiştirilmeksizin" alınmıştır.

Hakkımızda

SADE ORGANİK ÜRÜNLER A.Ş.’nin
İŞ ve ETİK İLKELERİ

 

Sade Organik Ürünler A.Ş., profesyonellerin yönettiği, kurumsallığı hedeflemiş bir firmadır. Gücünü, kurucu ortaklarının ve çalışanlarının “doğa” ve “insan” sevgisinden alır.

SADE ORGANİK Ailesi’nde aynı etik değerlere sahip kurucular, yönetim kurulu üyeleri ve bu değerleri benimseyen çalışanlar, ortak hedeflere ulaşmak için çaba göstermektedir. SADE’ yi diğer şirketlerden farklı ve ayrıcalıklı kılan; ödün verilmeyen bu değerler ile çözülmeyen birlik ruhudur.

SADE ORGANİK Ailesi olarak; her koşulda müşteri memnuniyetini sağlayarak, ülkemiz organik sektöründe kalitenin önderi olmak için çalışıyoruz. Seçtiğimiz hedef, yalnızca Türkiye’de değil, tüm dünyada insanlara en iyi ürünü, mükemmel hizmet anlayışımızla sunarak; markamızı gelecek kuşaklara taşımaktır.

 

“Umut, mutluluktan alınmış bir miktar borçtur.” Joseph Joubert

 

Bu yolda ilerlerken temel değerlerimiz olan; dürüstlük, şeffaflık, güvene dayalı çalışma, vefa, etkin iletişim doğaya ve çevreye saygılı olmak kavramları bize ışık tutacaktır.

 

 

youtube tanıtım filmi için tıklayın:
https://youtu.be/ziA_6lG8JP4

Adres: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 9 , No.1434  Şişli-İstanbul  cep:
İrtibat tel: 0535 013 35 40  ,
web: www.iskuralim.com, e-posta: iskuralim@yahoo.com

 

Tasarım: M.Barak